Był już karany. Teraz zarzut kradzieży z włamaniem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Ustronia zatrzymali wczoraj 39-letniego mieszkańca tego miasta, który włamał się do domu i okradł 69-latka z Cisownicy. 

Policja ustron kradziez

Informację o tym zdarzeniu ustrońscy funkcjonariusze otrzymywali wczoraj po południu. Zgłoszenie dotyczyło włamania do domu i kradzieży gotówki. Sprawą natychmiast zajęli się śledczy i policjanci zespołu patrolowego. W miejscu, gdzie doszło do przestępstwa funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, zebrali dowody i rozpytali świadków. Dzięki uzyskanym informacjom szybko wytypowali złodzieja. Współpraca funkcjonariuszy pozwoliła na ustalenie, gdzie podejrzewany o to przestępstwo mężczyzna może przebywać. W ten sam dzień został on namierzony i zatrzymany. To 39-letni mieszkaniec Ustronia. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Był już karany za podobne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę