Sprawę zbada PKWL - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej wyjaśniają okoliczności wypadku lotniczego, do którego doszło w sobotę tuż przed 19.00 w Bielsku-Białej na ul. Zwardońskiej, podczas pikniku lotniczego. Zarówno 59-letni pilot, jak i 70-letni pasażer samolotu RWD 5, nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała.

SAmolot

Do wypadku doszło w trakcie startu maszyny. Samolot najprawdopodobniej nie rozwinął odpowiedniej prędkości i zatrzymał się w krzakach przy płycie lotniska. Na szczęście zarówno pilot, jaki i pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Po badaniach w szpitalu obaj mężczyźni zostali wypisani do domów. Policjanci wraz z technikiem kryminalistki przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia i uszkodzonej maszyny. Okoliczności tego wypadku badają śledczy, prokuratorzy oraz specjaliści Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę