Groźne porywy wiatru - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W nocy z niedzieli na poniedziałek strażacy z powiatu cieszyńskiego interweniowali około 50 razy. W ciągu dnia ta liczba wzrosła o 20 przypadków.

OSP Swietoszowka

Interwencje te związane były z bardzo silnym wiatrem, jaki nawiedził powiat cieszyński. Ratownicy wyjeżdżali głównie do powalonych drzew na drogach. Oprócz tego doszło do złamania kilku słupów telekomunikacyjnych (TP), a co za tym idzie, zabezpieczania niebezpiecznie zwisających przewodów. Takie działania miały miejsce między innymi w Skoczowie w okolicach ul. Góreckiej,  w Wiśle przy ul. Malinka, Chybiu przy ul. Wyzwolenia i w  Pruchnej - ul. Główna. Skutki nocnego wiatru usuwane są nadal dzisiaj.  

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę