Ponownie zmiana w szefostwie COS w Szczyrku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkający w Szczyrku i pracujący od lat na rzecz rozwoju miasta Tomasz Laszczak został pełniącym obowiązki dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

Tomasz Laszczak

Jak informuje ośrodek, Tomasz Laszczak ma 49 lat. Ukończył Zarządzanie i Marketing, Zarządzanie w Administracji i Finanse Organizacji na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Przez 10 lat pracował w Urzędzie Miejskim w Szczyrku na stanowisku inspektora ds. gospodarki gruntami. W ramach obowiązków pełnił nadzór nad nieruchomościami na terenie gminy, uczestniczył w pracach zespołu ds. projektów kluczowych dla miasta Szczyrk. Współpracował również z inwestorami w zakresie realizacji inwestycji narciarskich.

Od 2017 roku był kierownikiem ds. kolei narciarskich w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim, gdzie odpowiadał m.in. za współpracę z wykonawcami w ramach rozbudowy ośrodka, przygotowanie i utrzymanie tras narciarskich w sezonie zimowym oraz wdrażanie nowych rozwiązań.

To kolejna w ostatnich miesiącach zmiana na tym stanowisku. Dyrektorem przestała być Aleksandra Woźniak, która w lutym tego roku przejęła posadę po Ireneuszu Furczyku. 

Udostępnij

4
+1
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę