Nowe radiowozy dla żywieckiej drogówki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Żywca otrzymali dwa nowe oznakowane radiowozy. Pojazdy trafiły do wydziału ruchu drogowego. Środki na ich zakup pochodzą z budżetu państwa.

 Dwa nowe samochody kia ceed zasiliły tabor żywieckiej komendy policji. Oznakowane radiowozy trafiły do wydziału ruchu drogowego i będą wykorzystywane w służbie na terenie całego powiatu. Całkowity koszt ich zakupu to kwota blisko 120 tys. zł, a środki pochodzą z budżetu państwa. Pojazdy wyposażone są w silnik benzynowy o pojemności 1,6 dm3 i posiadają nowoczesną sygnalizację świetlno-dźwiękową. Samochody na wyposażeniu będą miały mobilne terminale umożliwiające sprawdzenia w bazach policyjnych. Radiowozy doskonale sprawdzą się w służbie, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Sprawny pojazd to szansa, by policjanci szybciej dojechali na miejsce zdarzenia i skuteczniej zareagowali na zgłaszane interwencje.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę