Uratowali dziecko - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O zagrożeniu powiadomiły policjantów pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gilowicach. Otrzymały one informację, że w jednym z domów w ich miejscowości dziecko jest pod opieką nietrzeźwych rodziców.

67-397155

 Mundurowi udali się we wskazane miejsce. Przez okno zobaczyli dwie śpiące na łóżku osoby i dziecko. Uderzali w okno i to zbudziło mężczyznę, który otworzył policjantom drzwi. 2 - miesięczne dziecko było w złym stanie. Wezwano pogotowie, które zabrało chłopczyka do szpitala. Nieodpowiedzialnymi rodzicami okazali się 27 - letni mieszkaniec powiatu żywieckiego i jego młodsza partnerka.

Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny prawie 3 promile alkoholu, a u kobiety ponad 1,5 promila. Usłyszeli oni zarzut narażenia swojego dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Teraz grozi im nawet 5 lat więzienia.

Foto: KPP w Żywcu

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę