Nietrzeźwy doprowadził do kolizji i uciekł - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej ustalają okoliczności, w jakich kierujący fiatem doprowadził do kolizji z osobową skodą octavią. Do zdarzenia doszło wczoraj około 15.30 w Bielsku-Białej na ul. Piastowskiej. Kierujący fiatem porzucił pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia pieszo.

Kolizja Piastowska

Z ustaleń wynika, że kierujący fiatem nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącej przez nim skody i najechał na tył tego samochodu. Sprawca porzucił swój pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia. Z relacji świadków wynikało, że mógł być nietrzeźwy.

Policjanci poszukiwali sprawcy. Ustalili, że od pewnego czasu zamieszkiwał ze swoją partnerką. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, kobieta oznajmiła, że wyszedł on z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Dane sprawcy i jego rysopis zostały przekazane wszystkim patrolom w Bielsku-Białej i powiecie bielskim. Na skrzyżowaniu bielskich ul. Akademii Umiejętności i Majakowskiego, patrol z komisariatu I zauważył mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Policjanci zatrzymali 40-latka, który wcześniej doprowadził do kolizji drogowej. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Był już karany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w okresie od stycznia 2018 r. aż do stycznia 2021 r. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Dzisiaj zatrzymany usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz złamania sądowego zakazu. Grozi mu do 5 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiał uregulować szkody, do których doprowadził w wyniku kolizji.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę