Uciekał przez dwa powiaty - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niegroźnych obrażeń ciała doznał jeden policjant oraz uszkodzony został radiowóz.

Policja ogolna

Na stacji paliw BP przy ul. Partyzantów w Bielsku-Białej 38-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierowca Audi A6 zachowywał się podejrzanie, o czym powiadomiono policję. Mundurowi otrzymali też zgłoszenie o kolizji na skrzyżowaniu al. Andersa z ul. Francuską w Bielsku-Białej, sprawcą której mógł być ten właśnie kierowca. Nie zatrzymał się do kontroli, wjechał na drogę ekspresową S1 i przy, spowodowanej gęstą mgłą, złej widoczności, rozpoczął ucieczkę w stronę Żywca.

- Akcja była prowadzona przez policjantów z Bielska-Białej i Żywca. Po pościgu kierowca został zatrzymany w rejonie Przybędzy. Został tam zablokowany przez oznakowany i uprzywilejowany pojazd policyjny, który w efekcie tego został uszkodzony. Obrażeń ciała doznał też jeden z policjantów. Mężczyźnie pobrano krew do badania. Sprawę prowadzić będzie dalej III Komisariat Policji w Bielsku-Białej – powiedziała oficer prasowy żywieckiej komendy asp. sztab. Mirosława Piątek.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę