Wypadki i duże utrudnienia na drodze Czech - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policja ustala dokładny przebieg zdarzeń drogowych, do jakich doszło dziś przed godz. 7.00 na drodze S 52, na pasie w kierunku Czech. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

wypadek s52

Doszło do nich na oblodzonej drodze, na wysokości Ogrodzonej. Jak podał portal Bielskie Drogi, najpierw miało miejsce zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W tym samym miejscu, po chwili, Volkswagen Golf 4 wpadł w poślizg, na skutek czego uderzył w bariery energochłonne. W chwili,gdy kierowca wysiadł aby sprawdzić uszkodzenia, został potrącony przez nadjeżdżające  auto ciężarowe marki Meredes. Po przybyciu służb ratowniczych, doszło jeszcze dodatkowo do niegroźnej kolizji wozu strażackiego z samochodem ciężarowym.

Kierowcę volkswagena śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala w Sosnowcu. Droga była zablokowana przez ponad dwie godziny, stworzył się potężny korek. 

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę