Zwiększona czujność obywateli - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W związku z mającą się odbyć w Katowicach 24 Sesją Konferencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu (COP24) policja zwraca się z apelem, aby wszelkie niepokojące i nietypowe sytuacje natychmiast zgłaszać. 

Policja zglaszac

Już za tydzień w Katowicach rozpocznie się 24. Sesja Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24). W związku z tym, wszystkie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, już teraz rozpoczęły wzmożone działania, zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno uczestnikom Konferencji, jak i wszystkim mieszkańcom województwa śląskiego.

"Apelujemy do mieszkańców, aby zwracali szczególną uwagę na wszelkie niestandardowe sytuacje i potencjalne zagrożenia, na przykład: nietypowo zachowujące się osoby, pakunki, torby lub plecaki pozostawione bez opieki w miejscach publicznych, samochody (szczególnie transportowe) zaparkowane w pobliżu miejsc zgromadzeń.Wszelkie niepokojące i nietypowe sytuacje oraz zagrożenia powinny być zgłaszane Policji za pośrednictwem numerów telefonu 112 oraz 997." - głosi komunikat mundurowych. 

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę