Nowa pływalnia? Jest wizualizacja i... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oprócz prezentacji multimedialnej pojawiła się też informacja o złożeniu wniosku o pozyskanie środków finansowych. Informacje z 2018 roku o nowym basenie mówiły o rozpoczęciu prac nad nim z końcem 2019 roku. 

basen nowy screen

 "Budowa wodnego centrum rekreacji, w którego skład wchodzi budowa krytej pływalni wraz z nowoczesną infrastrukturą do rekreacji wodnej, dróg wewnętrznych, parkingów, chodników oraz infrastruktury technicznej, uwzględniającej podwyższone wymogi sanitarno-epidemiologiczne (wynikające m.in. z doświadczeń z COVID-19) została wpisana do Krajowego Planu Odbudowy. Mam nadzieję, że dzięki temu programowi nasze miasto otrzyma środki na budowę nowej pływalni miejskiej, która jest marzeniem wielu mieszkańców naszego miasta, i która jest bardzo naszemu miastu potrzebna. Dziś chciałbym pokazać Państwu wizualizację wnętrza pływalni. Mamy już pozwolenie budowlane na realizację Pływalni. Teraz najważniejszym celem jest pozyskanie środków zewnętrznych. Planowana lokalizacja to teren obok SP nr 3 w Żywcu-Sporyszu." - informuje burmistrz Antoni Szlagor. 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę