Tragedia na torach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cieszyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności wczorajszego tragicznego zdarzenia, do którego doszło na szlaku kolejowym w Cieszynie.

Na torach 2

W niedzielę 9 grudnia około godz. 12.20 na przejściu przez torowisko w pobliżu ul. Dojazdowej w Cieszynie przechodzący przez torowisko mężczyzna, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, nie zareagował na nadjeżdżający pociąg i został potrącony. Z relacji obsługującego lokomotywę maszynisty wynikało, że po tym, jak zauważył na torach 46-letniego mieszkańca Cieszyna, nie był już w stanie wyhamować składu pociągu. Potrąconego mężczyznę na miejscu ratowali funkcjonariusze straży pożarnej i ratownicy pogotowia. Został on przewieziony do szpitala w stanie krytycznym, gdzie niestety zmarł. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Prowadzący pociąg maszynista był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny wypadku badają teraz cieszyńscy śledczy.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę