Pożar magazynu zabawek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kobieta, pracownik hurtowni, trafiła do szpitala.

Wczoraj tj. 12 grudnia o godzinie 15:30 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Cieszynie otrzymał zgłoszenie o wybuchu butli z gazem w pomieszczeniu magazynowym na ul. Tarnawa w Iskrzyczynie.

Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia stwierdzono, pożar budynku garażowego, który był w rzeczywistości magazynem hurtowni zabawek. Obiekt całkowicie objęty był pożarem. Równocześnie z pierwszym zastępem straży na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który przejął poszkodowaną kobietę, pracownika hurtowni i zabrał do szpitala. Strażacy,strumieniami wody, zabezpieczyli pobliski budynek mieszkalny, po czym ugasili pożar garażu. Z budynku wyniesiono wszystkie spalone rzeczy, a nadpaloną konstrukcję dachu dokładnie przelano wodą. Pogorzelisko sprawdzono kamerą termowizyjną. 

W działaniach wzięło udział 40 strażaków.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę