Nauka „na kółkach” - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Będzie można dowiedzieć się jak powstaje film, poznać organizm człowieka i oszukać swoje zmysły.  Naukobus - nowoczesne mobilne laboratorium z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik przyjedzie do Żywca.

naukobus główne

Naukobus jest mobilną wystawą z eksponatami do testowania. Łączy naukę i zabawę. Wśród atrakcji przygotowano m.in. przeprowadzanie doświadczeń z zakresu fizyki, poznawanie ludzkiego organizmu, ćwiczenia matematyczne, zapoznawanie się z procesem powstawania filmu i oszukiwanie zmysłów. Nad całością czuwać będą profesjonalni animatorzy z Centrum Nauki Kopernik.

Na pomysł przyjazdu naukobusa do naszego miasta wpadło żywieckie starostwo.  - Angażujące uczniów eksperymenty to sposób na rozbudzenie ich ciekawości i zainspirowanie do samodzielnego zdobywania wiedzy - podkreśla Dariusz Szatanik, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Żywcu.

Eksperymenty odbędą się w najbliższy piątek, 4 sierpnia w godzinach 10.00 - 14.00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę