Zima z ofiarą śmiertelną - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powoli kończy się sezon grzewczy, a Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej już przedstawia związany z nim bilans swoich działań. 

Straz Pozarna logo

W okresie od 1 października 2018r . do 6 marca 2019 r. bielska Straż Pożarna odnotowała 167 pożarów w budynkach mieszkalnych, w których rannych zostało 14 osób. Jednocześnie strażacy z tej komendy odnotowali 90 zdarzeń związanych z uwalnianiem się tlenku węgla. 36 osób, w tym 10 dzieci, z objawami zatrucia czadem zostało przewiezionych do szpitala. Niestety była również ofiara śmiertelna, 32-letnia kobieta, która osierociła roczne dziecko.

Celem zmniejszenia ilości zdarzeń związanych z zatruciem tlenkiem węgla Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej w 2019 r. przygotowała przy współpracy z Prezydentem Miasta Bielska-Białej, Starostą Bielskim oraz wydziałami zarządzania kryzysowego 2000 szt. ulotek informacyjnych dotyczących bezpieczeństwa w sezonie grzewczym, które zostały rozprowadzone do wszystkich współdzieleni mieszkaniowych.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę