Koktajl Mołotowa i walka o parking - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do bielskiej izby wytrzeźwień trafili trzej mężczyźni, którzy na jednym z parkingów zaczepili i grozili będącemu na urlopie policjantowi.

Policja kajdanki dla bb

W minioną niedzielę, tuż po godzinie 23:00 na jeden z bielskich parkingów, gdzie swój samochód akurat parkował będący na urlopie st. sierż. Bartłomiej Wyskanycz, przyjechało trzech mężczyzn. Wszyscy byli agresywni. Kiedy zobaczyli parkującego policjanta, zaczepili go i kazali zwolnić miejsce parkingowe. Gdy ten odmówił, postanowili przekonać go w inny sposób. Grozili, że użyją koktajlu Mołotowa. Agresorzy nie spodziewali się, że trafili na policjanta, który na miejsce wezwał będących w służbie kolegów. Okazało się, że wszyscy napastnicy byli nietrzeźwi. Badanie stanu trzeźwości wykazało u kierowcy audi ponad 2 promile alkoholu. W efekcie, cała trójka trafiła do izby wytrzeźwień.

35-letni kierowca samochodu usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Mieszkańcowi Bielska-Białej grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet dwuletni pobyt w więzieniu. Zarzuty usłyszał również jeden z pasażerów. 34-letni mieszkaniec powiatu bielskiego, za bezprawne groźby użycia koktajlu Mołotowa może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę