Zmiana lokalizacji punktu opłaty skarbowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że sprzedaż opłaty skarbowej prowadzona dotychczas w budynku Starostwa Powiatowego przy Al. Wolności 2, z dniem 21 września 2017 r. - prowadzona będzie w Miejskim Centrum Kultury, Al. Wolności 4, pok. 33.

ywiec budynek MCK

 - Punkty opłat skarbowych zlokalizowanych w budynkach Starostwa Powiatowego (Ul. Krasińskiego oraz Al. Wolności) prowadzone były przez podmioty prywatne, które zawarły stosowne umowy z Urzędem Miasta. Powodem zmiany lokalizacji (Al. Wolnościi) jest rezygnacja podmiotu z prowadzonej dotychczas działalności na rzecz Urzędu Miasta w Żywcu, na konto którego dokonywane są opłaty skarbowe. Należy podkreślić, że Powiat Żywiecki nie ma w swoich zadaniach prowadzenia punktów opłaty skarbowej jednak z uwagi na komfort petentów wyrażono zgodę na prowadzenie w/w punktów, a funkcjonowanie punktów opierało się na umowie najmu. W chwili obecnej takie punkty funkcjonują w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żywcu ul. Krasińskiego 13 oraz w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu Al. Wolności 4 (oddalonym ok. 100 m. od poprzedniej lokalizacji) - poinformowało żywieckie starostwo.

Punkt opłaty skarbowej w MCK będzie czynny:

Poniedziałek, Wtorek, Piątek 7.30 - 14.30

Środa 7.30 - 16.30

Czwartek 7.30 - 12.30

 

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę