Poważny wypadek - poszukiwani świadkowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W wypadku obrażenia odnieśli pasażer opla i kierujący audi.

Policja ogolna 33

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej poszukują świadków wypadku, do którego doszło 09 maja 2019 r. około 15.20 w Bestwince na skrzyżowaniu ulic Witosa i Dworkowej, w którym udziały brały trzy pojazdy; samochód osobowy marki Opel Corsa koloru zielonego, samochód osobowy marki Audi A4 koloru srebrnego i samochód dostawczy, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

Według wstępnych ustaleń kierująca oplem wyjeżdżając z ulicy Dworkowej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Witosa kierującemu audi w wyniku czego doszło do zderzenia. Następnie opel uderzył w pojazd dostawczy, którego kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia. W wypadku obrażenia odnieśli pasażer opla i kierujący audi. 

Świadkowie tego wypadku proszeni są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 80, 33 812 14 23, nr alarmowe 997 lub 112.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę