Wezwał policjantów, a sam był poszukiwany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najbliższe 6 miesięcy w areszcie spędzi 44-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Łodygowic, po tym, jak sam zgłosił interwencję.

Policja kajdanki nast

 W sobotę około 5.30 dyżurny komisariatu policji w Łodygowicach otrzymał informację, że w jednym z domów w Gminie Lipowa doszło do awantury. Interwencję zgłaszał jeden z domowników, 44-letni mężczyzna. Według zgłoszenia jego brat od kilku godzin miał się awanturować i wyzywać domowników. Gdy policjanci przyjechali na miejsce awanturnik uspokoił się, jednak interwencji wymagał sam zgłaszający. Jak ustalili mundurowi był on poszukiwany nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Żywcu. 44-latek miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Teraz najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę