Zatrzymał poszukiwanego listem gończym - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poszukiwany listem gończym przez policję i prokuraturę mężczyzna trafił do aresztu. Ukrywał się ponad pół roku. Cieszyński policjant w czasie wolnym rozpoznał go, gdy ten szedł ulicami miasta.

Policja zatrzymaie wlamania

Do zdarzenia doszło wczoraj niedaleko centrum miasta. Policjant cieszyńskiej komendy, na co dzień zajmujący się tropieniem poszukiwanych osób, spacerował ulicami miasta. W trakcie spaceru zauważył idącego przed nim mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym przez cieszyńską jednostkę policji oraz Prokuraturę Rejonową w Tarnowskich Górach. Stróż prawa powiadomił o tym innych policjantów z cieszyńskiej komendy i ruszył za obserwowanym mężczyzną. Kilka chwil później poszukiwany był już w rękach mundurowych. Podczas zatrzymania nie stawiał oporu, był kompletnie zaskoczony. Zatrzymany to 45-letni mężczyzna, mieszkaniec Cieszyna. Poszukiwany trafił już do aresztu.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę