Kierowca zmarł w szpitalu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W piątkowe popołudnie w Ustroniu miał miejsce poważny wypadek drogowy. W miejscu zdarzenia, na skrzyżowaniu ul. Dominikańskiej z Katowicką, lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ciężko ranny kierowca fiata szybko został przetransportowany do szpitala. Niestety, w wyniku odniesionych w zdarzeniu ran mężczyzna zmarł.

Wypadek Dominikanka

 Przypomnijmy, do wypadku doszło w piątek po godzinie 12.20 w Ustroniu. 68-letni kierowca fiata wyjeżdżał na ul. Katowicką z ul. Dominikańskiej w kierunku Kozakowic. W tym momencie prowadzony przez 23-latniego obywatela Ukrainy renault, który jechał w kierunku Skoczowa, uderzył w fiata. W wyniku zderzenia pojazdy zablokowały pasy ruchu w kierunku Wisły. W miejscu zdarzenia lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy zabrali najciężej rannego kierowcę fiata do szpitala. Niestety po kilku godzinach lekarze przegrali walkę o jego życie. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały ponad godzinę.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę