Tragedia w Łysinie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna został znaleziony w oczku wodnym  

Zdarzenie miało miejsce w środę 30 października we wsi Łysina, w gminie Łękawica. Jak informowała rzecznik żywieckiej Policji asp. szt. Mirosława Piątek, około godz. 14.20 służby otrzymały informację o tym, że mieszkanka Rybnika znalazła w oczku wodnym na prywatnej posesji  swojego 68-letniego męża. Na miejsce przyjechało pogotowie. Wezwano też śmigłowiec LPR dla przyspieszenia akcji ratunkowej, gdyż rybniczanin był mocno wychłodzony.  Niestety, jak dzień później przekazała Mirosława Piątek, mężczyzny nie udało się uratować. Sprawę przejęła prokuratura w Żywcu, która zleci sekcję zwłok rybniczanina i ustalane będą dokładne okoliczności zdarzenia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę