Zgromadzenie i interwencja straży - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj (1 kwietnia) operator monitoringu podczas obserwacji kamer z monitoringu miejskiego zauważył 12 osób na parkingu dworca przesiadkowego.

 Jak informują cieszyński strażnicy miejscy, z zapisu monitoringu wynikało, że osoby te nie przebywały tam przypadkowo. Operator powiadomił natychmiast dyżurnego S. M., który w trybie pilnym skierował na miejsce patrol interwencyjny.

Strażnicy na miejscu potwierdzili do zgłoszenie. Grupa osób prawdopodobnie podpisywała jakieś dokumenty. Strażnicy przekazali komunikat o zakazie gromadzenia się w miejscach publicznych oraz nakazali opuścić miejsce, po czym osoby w obecności strażników rozeszły się.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę