Potrąciła rowerzystę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

21 - letnia kobieta kierująca fiatem punto potrąciła w Świnnej 43 - letniego rowerzystę. Do zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie, 25 czerwca na ul. Żywieckiej.

bike-2138131 960 720

 Jak informuje Marek Tetłak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu, strażacka interwencja w Świnnej trwała godzinę. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym - relacjonuje rzecznik i dodaje, że obie osoby zostały zabrane przez zespoły ratownictwa medycznego. - Rowerzysta doznał urazu głowy, natomiast kierująca samochodem doznała urazu sytuacyjnego - informuje Marek Tetłak.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę