Pożar w zakładzie produkcyjnym w Buczkowicach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru na terenie przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją zabawek drewnianych. 

Buczkowice tyt

Pożar wybuchł we wtorek przed godziną 6:00 w Buczkowicach, ul. Wczasowa jest nieprzejezdna. O pożarze zaalarmował pracownik firmy, który przyjechał do pracy. Na miejsce natychmiast została skierowana Straż Pożarna oraz Policja. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie doznał obrażeń. W chwili wybuchu ognia na terenie przedsiębiorstwa nie były prowadzone żadne działania produkcyjne. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych. Przyczynę i okoliczności pożaru będą ustalać śledczy po zakończeniu akcji gaśniczej. Prowadzone będą także policyjne oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę