Zatrucie czadem przy ul. Komorowickiej. 5 osób w szpitalu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przybyli na miejsce policjanci przed wejściem do jednego z mieszkań zauważyli leżącą kobietę i dziecko. Osoby te miały objawy podtrucia tlenkiem węgla. 

ZAtrucie czadem 2

Dzisiaj w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w kamienicy przy ulicy Komorowickiej w Bielsku-Białej doszło do podtrucia tlenkiem węgla. Na miejsce interwencji natychmiast ruszyli policjanci, ratownicy medyczni i strażacy. Już po 4 minutach od zgłoszenia, jako pierwsi przyjechali policjanci z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej. Starszy posterunkowy Przemysław Kosiec i posterunkowy Artur Murzynowski natychmiast weszli do budynku, gdzie na klatce schodowej, przed wejściem do jednego z mieszkań zauważyli leżącą kobietę i dziecko. Osoby te miały objawy podtrucia tlenkiem węgla. W środku mieszkania policjanci znaleźli jeszcze trzy osoby - dwóch mężczyzn i dziecko. Jeden z mężczyzn był już nieprzytomny. Mundurowi bez chwili wahania ewakuowali wszystkie osoby na zewnątrz budynku i przekazali je pod opiekę załogom pogotowia ratunkowego. Pomimo zagrożenia, policjanci wrócili do budynku, aby ewakuować pozostałych mieszkańców kamienicy.

Zatruciu tlenkiem węgla uległa 28-letnia kobieta, 31 i 34-letni mężczyźni oraz dwoje dzieci wieku 11 i 10 lat. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitali w Bielsku-Białej, a następnie do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Strażacy sprawdzili stężenie tlenku węgla we wszystkich mieszkaniach. Kiedy zagrożenie ustało, lokatorzy wrócili do swoich mieszkań. Policjanci wstępnie ustalili, że prawdopodobną przyczyną zaczadzenia, był awaria piecyka gazowego. Dzięki natychmiastowej reakcji interweniujących policjantów nie doszło do tragedii.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę