Recydywista ukradł prawie 80 tys. zł - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na wniosek śledczych i prokuratora żywiecki sąd tymczasowo aresztował 33-latka. Mężczyzna miał pomóc swojej znajomej w zakupie mieszkania. Prośby nie spełnił, za to ukradł jej blisko 80 tys. zł. Po kilku dniach poszukiwań został zatrzymany przez policjantów z Gilowic. Z uwagi na fakt, że przestępstwa tego dopuścił się w warunkach recydywy, w więzieniu może spędzić nawet 7 lat.

Recydywista

 Pod koniec sierpnia do Komendy Powiatowej Policji w Żywcu zgłosiła się 37-letnia mieszkanka Bielska-Białej i poinformowała, że skradziono jej 79 tys. zł. Jak ustalili śledczy, kobieta pieniądze posiadała ze sprzedaży mieszkania. Nosiła się z zamiarem zakupu nowego i o pomoc w jego nabyciu poprosiła swojego 33-letniego znajomego. Pewnego dnia mężczyzna, wykorzystując chwilową nieobecność kobiety, ukradł jej pieniądze i zniknął. Powiadomieni o sprawie policjanci z Gilowic rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Po kilku dniach mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kradzieży. Na wniosek śledczych i prokuratora żywiecki sąd aresztował go na okres trzech miesięcy. Z uwagi na fakt, że przestępstwa tego dopuścił się w warunkach recydywy w więzieniu może spędzić nawet 7 lat.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę