140 km/h przez Las - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Utrata prawa jazdy to wynik szaleńczej jazdy 32-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Mężczyzna nie zważając na złe warunki atmosferyczne, w terenie zabudowanym, pędził samochodem z prędkością ponad 140 km/h. Jego rajd przerwali policjanci z żywieckiej drogówki. Mundurowi skierowali sprawę do sądu, który oceni zachowanie kierującego i może orzec w stosunku do niego czasowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Screen las

 Wczoraj policjanci z żywieckiej drogówki pełnili służbę w miejscowości Las w powiecie żywieckim, na drodze wojewódzkiej 946. W pewnym momencie, z zawrotną prędkością minął ich samochód. Policjanci rozpoczęli pościg. Kierowca renault, nie zważając na złe warunki atmosferyczne, śliską nawierzchnię i padający deszcz, w terenie zabudowanym z pędził prędkością ponad 140 km/h. Po zatrzymaniu samochodu przez policjantów okazało się, że za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego przez 32-latka, policjanci odstąpili od postępowania mandatowego i sprawę skierowali do sądu. Sąd w stosunku do kierowcy może orzec czasowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Udostępnij

10
+10
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę