Areszt dla włamywacza z Czech - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna usłyszał już łącznie 6 zarzutów, wszystkie dotyczą kradzieży i kradzieży z włamaniem. Podejrzany obecnie przebywa w areszcie.

Policja ogolna Cieszyn copy copy copy

Policjanci z Cieszyna zostali powiadomieni o kilku włamaniach do paczkomatów oraz kradzieży sprzętu elektronicznego na terenie miasta. Mundurowi pracujący nad sprawą ustalili, że sprawca nie tylko włamywał się m.in. paczkomatów, ale również może mieć związek z innymi kradzieżami, w tym z kradzieżą motocykla na terenie miasta. Praca operacyjna kryminalnych z Cieszyna przyniosła efekty już następnego dnia. Złodziej został zatrzymany w momencie, gdy zbliżał się już do granicy z Czechami. W trakcie kontroli pojazdu mundurowi ujawnili skradzione przedmioty, które obywatel Czech przewoził wewnątrz pojazdu oraz na przyczepce. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zatrzymany 34-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy pozwalający na udowodnienie mu popełnienie kilku przestępstw. Mężczyzna usłyszał już łącznie 6 zarzutów, wszystkie dotyczą kradzieży i kradzieży z włamaniem. Podejrzany obecnie przebywa w areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę