Chcieli ukraść betoniarkę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwaj podejrzani o kradzież mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a betoniarka, której nie udało im się ukraść, wróciła na budowę. 

Policja

 Do zdarzenia doszło we wtorek późnym wieczorem w Rybarzowicach. Właściciel jednej z budów otrzymał powiadomienie z systemu alarmowego zainstalowanego na swojej posesji, gdzie znajduje się budek w budowie. Po chwili na kamerach zobaczył przeszukujących posesję złodziei. Od razu zadzwonił do swojego mieszkającego niedaleko znajomego - służącego w bielskiej komendzie stróża prawa. Policjant z wydziału prewencji, będący już w czasie wolnym od służby, natychmiast pojechał na miejsce ze swoim kolegą. O próbie kradzieży został też powiadomiony dyżurny Komisariatu Policji w Szczyrku, który na miejsce wysłał patrol mundurowych. Na miejsce pierwszy dojechał policjant ze swoim znajomym. Kiedy podjechali bliżej, złodzieje spłoszyli się i pobiegli do zaparkowanego nieopodal volkswagena golfa, którym próbowali uciec z miejsca. Stróż prawa zajechał im drogę swoim samochodem, a następnie razem ze znajomym ujął zaskoczonego 30-latka i jego o 8 lat starszego wspólnika. Kiedy jeden z mężczyzn pilnował ujętych przed chwilą złodziei, drugi sprawdził posesję, którą próbowali okraść. W zaroślach znalazł przygotowaną do wywiezienia betoniarkę. Po chwili na miejsce dojechali mundurowi ze szczyrkowskiego komisariatu.

Dwaj podejrzani o kradzież mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a betoniarka, której nie udało im się ukraść, wróciła na budowę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty kradzieży, za które grozi im pięcioletni pobyt za kratami. O ich dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę