Mundurowi w górskich lasach i na akwenach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci prowadzą wspólne patrole ze Strażnikami Leśnymi i Strażą Rybacką. 

Policja patrol lesny

 Jak informuje Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, policjanci organizują skoordynowane patrole ze Strażą Rybacką i Strażą Leśną. Mundurowi razem ze strażnikami kontrolują tereny leśne i wodne. Ich celem jest nie tylko kontrola przestrzegania przepisów porządkowych wydanych w celu ograniczenia zwalczania epidemii. Stróże prawa i odpowiednie służby kontrolują przede wszystkim, czy na terenach tych nie dochodzi do kłusownictwa lub szkodnictwa albo kradzieży. Jest to reakcja na pojawiające się w przestrzeni publicznej opinie, że w wyniku wprowadzonych zakazów w lasach jest mniej turystów i może to ośmielać do takich procederów jak szkodnictwo leśne, kradzieże drewna z lasu lub kłusownictwo w lasach i na akwenach wodnych.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kobiernicach i Szczyrku przeprowadzili już kilka takich wspólnych patroli. Wspólne służby będą organizowane regularnie w celu przeciwdziałania takim procederom na wszystkich terenach leśnych i wodnych w bielskim garnizonie Policji.

Udostępnij

0
-5
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę