Nocny pożar w gminie Wilamowice - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru budynku w budowie, do którego doszło wczoraj w nocy w miejscowości Stara Wieś w gminie Wilamowice. W wyniku pożaru nikt nie doznał obrażeń. Stróże prawa zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu bielskiego, którzy utrudniali prowadzenie akcji gaśniczej oraz naruszyli nietykalność cielesną funkcjonariuszy Straży Pożarnej i Policji.

Pozar wilamowice

 Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23.20 w miejscowości Stara Wieś w gminie Wilamowice. Na miejsce natychmiast zostały skierowane Straż Pożarna i Policja. Policjanci ustalili, że pożar wybuchł w niezamieszkałym budynku w zaawansowanym stadium budowy. Nikt nie doznał obrażeń. Podczas akcji gaśniczej pracę walczącym z ogniem strażakom oraz zabezpieczającym miejsce zdarzenia policjantów utrudniało 2-óch mieszkańców powiatu bielskiego. Na próby uspokojenia ich zareagowali agresją i zaczęli znieważać strażaków i policjantów oraz naruszyli nietykalność cielesną kilku z nich. 21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a jego niepełnoletni kompan do policyjnej izby dziecka. 21-latkowi za te występki grożą nawet 3 lata za kratami, a o losie nieletniego sprawcy czynu karalnego rozstrzygnie sąd rodzinny. Dokładną przyczynę i okoliczności pożaru wyjaśniają śledczy z Komisariatu Policji w Kobiernicach.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę