Wyjechali ze sklepu pełnym wózkiem. Szybko namierzeni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić dwóch mieszkańców Żywca w wieku 36 oraz 48 lat. Mężczyźni załadowali produktami wózek sklepowy i opuścili market nie płacąc za towar. 

Policja ogolna 33

 Kilka dni temu tuż przed 10.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym ze sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, dwóch mężczyzn, załadowało produktami o wartości blisko 600 zł, wózek sklepowy i wyjechali nim ze sklepu, nie płacąc za towar. Gdy zorientowali się, że biegnie za nimi pracownik ochrony, uciekli zostawiając łupy. Dzielnicowi przystąpili do działania i szybko ustalili kto dopuścił się kradzieży. W krótkim czasie od zdarzenia zatrzymali 36 latka i jego o 12 lat starszego kolegę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie obaj usłyszeli zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę