Skorzystał z nieswojej karty. Szukają go policjanci - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny podejrzewanego o płatność zbliżeniową nienależącą do niego kartą bankomatową.

Napadl niebieski

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem — tak jest bowiem kwalifikowane bezprawne użycie cudzej karty bankomatowej do wypłaty pieniędzy z bankomatu lub płatności zbliżeniowej. Do przestępstwa doszło w dniu 6 listopada 2019 roku w Bielsku-Białej przy ul. Mickiewicza w sklepie Żabka. Sprawca dokonał płatności na kwotę blisko 40 zł.

"Publikujemy wizerunek podejrzewanego o tę kradzież mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.Rysopis: Mężczyzna w wieku ok. 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, ogolony na łyso, bez zarostu na twarzy. Ubrany w niebieskie jeansy oraz niebieską kurtkę.Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do:

  • Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.
  • Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112," głosi komunikat bielskich mundurowych.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę