Zabrała portfel, teraz jest poszukiwana - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jej wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają tę osobę, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Poszukiwan aCieszyn

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. Do zdarzenia doszło 1 maja 2019 roku w sklepie przy ulicy Stawowej w Cieszynie. Kobieta, która dokonała przywłaszczenia, została nagrana na kamerach monitoringu. Publikujemy jej wizerunek i prosimy o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280,  nr alarmowy 112, adres e-mail: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl . Można też bezpośrednio kontaktować się z prowadzącym sprawę -  asp. szt. Leszek Krzywda tel. 8516 115 e-mail leszek.krzywda@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę