Chciał sobie pojeździć - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wsiadł do samochodu stojącego przy jednej z posesji i odjechał. Przejechał się, a następnie zostawił pojazd. 22 - letni mieszkaniec powiatu żywieckiego może za to spędzić w więzieniu nawet 8 lat. 

67-433885

Dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał zgłoszenie z informacją o kradzieży samochodu sprzed jednej z posesji. Niedługo później funkcjonariuszom udało się odnaleźć pojazd - miał on uszkodzone wnętrze. Namierzono też kierowcę. Zadanie to ułatwiły policjantom karta bankomatowa oraz telefon, które mężczyzna pozostawił w samochodzie. 22 - latek został zatrzymany i umieszczony w areszcie.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę