Tragedia nad jeziorem - dochodzenie policyjne - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Z zatoki na Jez. Żywieckim, między Plażą Miejską a Działami Zadzielskimi wyłowiono wczoraj zwłoki mężczyzny. Co dziś przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Żywcu w tej sprawie.

Utoniecie 3

 Tragicznego odkrycia dokonano wczoraj (11 sierpnia) około godz. 15.45. Wstępne informacje świadków przekazywaliśmy TUTAJ. Teraz publikujemy oficjalne stanowisko żywieckiej komendy Policji:

- Unoszące się na wodzie ciało mężczyzny zobaczyła dwójka kajakarzy w okolicy Baru U Rumcajsa  . Osoby te sprowadziły ciało na brzeg, holując około 10 metrów i podjęły reanimacji. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Następnie policja i prokuratura rozpoczęły dochodzenie, w którego trakcie ustalono, że to 55-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Teraz prowadzone są czynności, mające wykluczyć udział osób trzecich w zdarzeniu, na skutek którego to zdarzenia mężczyzna stracił życie - informuje sierż.sztab. Jolanta Frydel z żywieckiej komendy.

Jak wyjaśnia Frydel, mężczyzna nie żył już w chwili wyłowienia. Pomocy udzielano na brzegu od strony Działów Zadzielskich, dokąd - według policji - denat dociągnięty był około 10 metrów, w miejsce naprzeciw żywieckiej Plaży Miejskiej, oddzielone od niej wąską zatoczką, choć oficjalne komunikaty tego nie nadmieniają. Wyciąganie ciała z wody i prowadzona przez kajakarzy resuscytacja odbywały się na oczach wypoczywających tam plażowiczów. 

Utoniecie 2

Utoniecie

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę