Groził bliskim bronią - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Jeleśni zatrzymali 67-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna w czasie awantury groził swoim bliskim bronią, którą jak się okazało, posiadał nielegalnie. Po policyjnej interwencji trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Sąd podjął decyzję o objęciu go policyjnym dozorem oraz zabronił mu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwa 67-latek w więzieniu może spędzić nawet 8 lat.

Policja ogolna 123

 W piątek około 7.40 dyżurny komisariatu policji w Jeleśni otrzymał informację, że w jednym z mieszkań doszło do awantury, a sprawca może mieć broń. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z zachowaniem środków ostrożności mundurowi weszli do mieszkania. Zastali tam 67-latka oraz jego bliskich. Jak ustalili stróże prawa, mężczyzna chwilę wcześniej, w czasie awantury groził bliskim bronią. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy zabezpieczyli broń oraz amunicję, którą jak się okazało, 67-latek posiadał nielegalnie. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd podjął decyzję o objęciu go policyjnym dozorem oraz wydał w stosunku do niego zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 8 lat.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę