Kolejna śmierć na drodze, czyli czarny czwartek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Ujsołach. W wyniku potrącenia przez samochód śmierć poniósł 69-letni mężczyzna. Był to kolejny wypadek śmiertelny, do którego doszło wczoraj na drogach Żywiecczyzny. Parę godzin wcześniej w Gilowicach, w wyniku potrącenia, śmierć poniosła 36-letnia kobieta, a jej 3-letnia córeczka walczy o życie w szpitalu.

policja-napis-01-jpg 15 12 2013 10 04

Do zdarzenia doszło wczoraj około 18.50 w Ujsołach na ul. Księdza Piotrowskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący fordem transitem 31-letni mężczyzna, na prostym odcinku drogi, potrącił przechodzącego przez jezdnię 69-letniego pieszego. W wyniku zdarzenia 69-latek, pomimo wysiłku ratowników medycznych, zmarł. 31-letni kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Na miejscu przez kila godzin pracowali policjanci, obecny był prokurator. Pod jego nadzorem śledczy będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

"Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Kierowcy muszą pamiętać o tym, że wyjeżdżając na drogi ponoszą odpowiedzialność zarówno za siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienia, nadmierna prędkość czy lekceważenie przepisów ruchu drogowego mogą zakończyć się tragicznie." - przypomina komunikat Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę