Zostań świętym Mikołajem! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Możesz pomóc potrzebującym dzieciom. Wystarczy przynieść upominki do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Rajczy. Podarunki przyjmowane będą do 27 listopada.

merry-1628845 960 720

Słodycze, zabawki czy artykuły szkolne można dostarczać do GOKiS w Rajczy, który organizuje przedświąteczną akcję dobroczynną „Zostań świętym Mikołajem” dla dzieci z gminy Rajcza. Prezenty otrzymają one 3 grudnia podczas spotkania ze świętym Mikołajem w siedzibie GOKiS.

Oprócz Rajczy, akcję pomocy organizuje też Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej. W sklepach na terenie gminy czekają worki, do których wrzucać można świąteczne podarunki. Poza tym, GOK ze Świnnej zachęca do przynoszenia do swojej siedziby pluszaków, które rozdane zostaną potrzebującym dzieciom. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę