Oszuści znów zaatakowali. Jaka metoda tym razem? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozmówcy na szczęście zachowali zimną krew i nie dali się nabrać. Policja wciąż apeluje o rozwagę.

Policja telefon

W piątek, seniorzy z Żywca czterokrotnie odbierali telefony od oszustów. Historia za każdym razem była podobna. Dzwonił mężczyzna, który przedstawiał się bądź jako policjant, bądź jako funkcjonariusz CBŚ. Informował rozmówcę, że jego dom jest obserwowany i za chwilę ma dojść do napadu. Osoby miały wynieść wszystkie wartościowe przedmioty, biżuterię oraz pieniądze i przekazać policjantowi, który miał przechować kosztowności na komisariacie do czasu zakończenia akcji.

Na szczęście seniorzy zachowali zimną krew i gdy tylko zorientowali się, że mają do czynienie z oszustami przerywali połączenie. Dzięki ostrożności i zdrowemu rozsądkowi czterech mieszkańców Żywca nie straciło swoich oszczędności.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę