Włam do wpłatomatu. Wiek sprawcy zastanawiający - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kryminalni z Żywca zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta, który włamał się do wpłatomatu. W popełnieniu przestępstwa pomagał mu 13-latek. Starszy ze sprawców usłyszał zarzut, za który grozi mu kara nawet 10 lat więzienia. O losie młodszego włamywacza zdecyduje sąd rodzinny.

Policja ogolna nast

 Policjanci otrzymali informację, że włamano się do wpłatomatu znajdującego się na żywieckim dworcu. Sprawą zajęli się żywieccy kryminalni. Sprawdzali każdy ślad i informację mogącą naprowadzić ich na sprawcę. Szybko ustalili, że za włamaniem stoi 21-latek, któremu towarzyszył 13-latek. Obaj zostali zatrzymani. Starszy usłyszał zarzut. W stosunku do nieletniego sprawcy, policjanci skierują materiały do sądu rodzinnego i nieletnich, który podejmie decyzję o jego dalszym losie. 21-latkowi za popełnione przestępstwo grozi kara nawet 12 lat więzienia.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę