Uchwała antysmogowa - burmistrz szykuje się do egzekwowania - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O obowiązującej na terenie województwa śląskiego od kilku dni uchwale antysmogowej  głośno było w momencie jej przegłosowywania i tuż przed jej wprowadzaniem, między innymi za sprawą egzekwowania jej zapisów i  ewentualnych restrykcji.

Smog słaby

 Jak zapewnił burmistrz Antoni Szlagor, dla niego i pdległych mu służb nie będzie ważne, jaki materiał opałowy ktoś nabył, a to, co wydobywa się z komina. W związku z nową uchwałą mają zacząć funkcjonować zapowiadane jeszcze początkiem lutego czujniki i urządzenia pomiarowe w każdej dzielnicy miasta. W związku z nimi można spodziewać się również zapowiadanego też wówczas konkursu na dzielnicę z najczystszym powietrzem. 

Udostępnij

7
-11
18
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę