KOD planuje zgromadzenie na bielskim Rynku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Organizatorzy twierdzą, że nie będzie to wiec poparcia politycznego, a wsparcie dla praworządności. Namawiają do wzięcia koszulek z napisem "KONSTYTUCJA".

KOD Podbeskidzie

"My jesteśmy Konstytucją” - pod takim hasłem odbędzie się w najbliższą niedzielę w Bielsku-Białej zgromadzenie i więc poparcia dla obowiązującej Konstytucji RP, które organizuje KOD Podbeskidzie.

„Załóżcie w niedzielę 16 września koszulkę z napisem Konstytucja i przyjdźcie na Bielski Rynek (dawniej ZWM). Jeśli jeszcze jej nie macie, przynieście pustą. Będziecie mogli namalować sobie własną. To nie będzie wiec poparcia politycznego, to będzie wiec poparcia dla praworządności.  Chcemy stworzyć przestrzeń, w której każdy z nas bez względu na poglądy będzie mógł zamanifestować swoje przywiązanie dla Polski praworządnej, w której Konstytucja jest gwarancją wolności obywatelskich i realnym wędzidłem dla władzy.” - czytamy na profilu FB KOD Podbeskidzie.

Zgromadzenie zaplanowane jest na godziny 16.00 – 18.00 w niedzielę 16 września, na Rynku w Bielsku-Białej.

Udostępnij

10
+3
7
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę