TLK Halny w wakacje będzie jeździł codziennie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiemy już, że od 10 grudnia kursujący już teraz pociąg TLK Halny relacji Bydgoszcz – Zakopane – Bydgoszcz będzie zatrzymywał się w Jeleśni. Jest jednak kolejna bardzo istotna informacja na temat częstotliwości jego przejazdów.

Kole dworzec Żywiec

 Coraz częstsze kursy kolejowe przez Żywiec to w dużej mierze sukces i efekt starań Stowarzyszenia Linia Kolejowa Żywiec – Sucha Beskidzka. Dyrekcja spółki PKP Intercity potwierdziła słuszność zabiegów tej organizacji o zorganizowanie przez Urząd Gminy Jeleśnia transportu wewnętrznego zintegrowanego z kursami pociągów taki, jak właśnie Halny czy niebawem Ornak, o czym pisaliśmy TUTAJ. Główną informacją jednak, jaką obwieściło stowarzyszenie na swojej stronie facebook ostatnio jest to, że w lecie TLK Halny ma kursować codziennie. Zapewne to ważna informacja na osób udających się na wypoczynek czy to na północ Polski, czy to w Tatry.

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę