Rysianka, Lipowska - urokliwie i eko - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piękna i ciepła jesień zachęcała i jeszcze przez kilka dni będzie zachęcać do górskich wędrówek. Wybrać się można na przykład na Halę Rysiankę (1194 m. n. p. m.). To miejsce do swoich wielu atutówmoże zaliczyć gospodarzy schroniska, dbających o ważną obecnie ekologię.

Rozkopy Rysianka

 Jeśli ktoś tam był niedawno, mógł zastanawiać się, z czym związane są roboty i rozkopy niedaleko schroniska. Renowacji podlega lokalny system oczyszczania ścieków. Akcja odbywa się pod patronatem nadrzędnej jednostki organizacyjnej wielu naszych lokalnych schronisk, czyli Spółki Hotele i Schroniska PTTK Karpaty, z siedzibą w Nowym Sączu. Podobną akcję remontową można było zobaczyć latem przy schronisku na sąsiedniej Hali Lipowskiej (1234 m. n. p. m.).

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę