Kalibracja systemu i nowa apka - MZK finiszuje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powoli dobiegają końca prace nad instalacją Elektronicznego Systemu Informacji Pasażerskiej, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jak się okazuje, ma do niego dołączyć kolejny nowoczesny element.

Kalibracja systemu

 Wyświetlacze umieszczone są przy następujących przystankach: przy dworcu autobusowym i kolejowym, przy ul. Dworcowej „Pod Góralem” (po obu stronach), na placach: Zamkowym i Mariackim oraz przy Komendzie Powiatowej Policji (po obu stronach). Obecnie działanie wyświetlaczy kwituje napis: „Kalibracja systemu”, jednak pokazywane na nich kursy są już często zgodne ze stanem rzeczywistym. Jak się okazuje, możemy spodziewać się jeszcze jednego udogodnienia, tym razem dla wszystkich przystanków, jakie obsługuje żywiecki MZK. Jak informuje burmistrz Antoni Szlagor:
„Niewiele osób wie jeszcze o jednym znakomitym rozwiązaniu technicznym dotyczącym wszystkich kursów i wszystkich przystanków autobusowych na terenie działania MZK (a zatem w Żywcu i w gminach obsługiwanych przez MZK) - otóż zostanie uruchomiona specjalna aplikacja, która pozwoli na to by on-line śledzić wszystkie kursy. Przykładowo, stojąc na przystanku w Oczkowie, będziemy mogli sprawdzić za ile minut przyjedzie autobus nr 4, na który oczekujemy. Inwestycja ta jest możliwa dzięki uzyskaniu dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na realizację Projektu p.n. „Stworzenie zintegrowanego systemu dynamicznej informacji pasażerskiej wraz z zakupem autobusów niskopodłogowych na terenie Miasta Żywiec”.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę