Wraca temat spalarni - konsultacje nt. smogu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Burmistrz Miasta Żywiec zaprasza do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu na konsultacje społeczne na temat smogu. Tematem będzie kolejny pomysł na walkę z zanieczyszczeniem powietrza.

Jak się można dowiedzieć z informacji Ratusza, Konsultacje Społeczne, dotyczące programu likwidacji smogu i optymalizacji energetycznej przez projekty ciepłownicze (biomasa, RDF i biogaz). O takim planowanym przedsięwzięciu pisaliśmy już TUTAJ, wiosną. Wtedy wieść gminna głosiła, że są plany takiej inwestycji w budynku fabryki papieru „Solali”. Czy tam rzeczywiście, może żywczanie dowiedzą się w MCK. Kiedy dokładnie? W dniu 28.11.2017 r. o godzinie 16:00 oraz 29.11.2017 r. o godzinie 18:00. Miejskie Centrum Kultury, Żywiec Al. Wolności 4.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę