Od szkolenia do zatrudnienia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szukasz pracy? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię projekt „Od szkolenia do zatrudnienia”. Nie zwlekaj i wypełnij zgłoszenie!

szkolenie

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych z województwa śląskiego powyżej 30. roku życia, które nie są zarejestrowane w Urzędzie Pracy. Dodatkowo, chętni do przystąpienia do programu muszą spełnić jeden z następujących warunków: być osobą powyżej 50. roku życia, kobietą, osobą z niepełnosprawnościami, długotrwale bezrobotną lub osobą o niskich kwalifikacjach.

Projekt obejmje sto osób. W programie: spotkania z doradcą zawodowym, warsztaty z aktywnego poszukiwania pracy i warsztaty psychologiczne oraz szkolenia zawodowe lub komputerowe ze stypendium szkoleniowym. Każdy uczestnik będzie miał do wyboru jeden kurs: obsługa komputera, programowanie, grafika komputerowa, tworzenie aplikacji internetowych, grafika dla fotografów, kucharski, kroju i szycia, operator koparko - ładowarki kl. III, obsługa wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowych, spawanie metodą MAG/TIG lub inny, jeśli zbierze się zainteresowana grupa. Poza tym, w ofercie są również spotkania z pośrednikiem pracy oraz 3 - miesięczny staż wraz ze stypendium stażowym. Dodatkowo organizatorzy zapewniają zwrot kosztów dojazdu, niezbędne materiały szkoleniowe oraz catering.

Projekt realizowany będzie do lipca 2019 r. w tych miastach, z których napłynie największa ilość zgłoszeń. Być może również w Żywcu. Dokumenty rekrutacyjne (formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika i inne wymagane) dostępne są na stronie internetowej organizatorów - grupy doradczej Promesa. Co ważne, projekt finansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Szczegółowe informacje o projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia” udzielane są pod nr tel. 533 327 019.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę