Kasa PKP coraz krócej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koleje Śląskie, czyli główny operator obsługujący ruch torowy w naszym regionie, podejmuje wiele kroków rozszerzających swoją ofertę. Jednocześnie można trafić też na opinie, świadczące o pewnym uwstecznieniu.

Dworzec Zywiec

Na jednym z forów internetowych można było trafić na następujący wpis:

„Prezentem noworocznym dla pasażerów jest pogorszenie obsługi pasażerskiej na wielu stacjach. Nowych kas nie uruchomiono ale ubyło tych istniejących. Ze zmian jakie zauważyłem, skrócono czasy pracy kas na wielu stacjach np. w Żywcu gdzie po 16.35 (czyli w porze kiedy turyści wracają do domów - nie kupi się już biletu).
Koleje Śląskie taką polityką pokazują jasno - oni sami nie wierzą w większą liczbę pasażerów, nie mają pomysłów na poprawę swoich usług, informacji, marketingu, dostępności. Kolejki po bilet w pociągu to standard, jedno biuro obsługi pasażera im wystarczy.”

Kasa biletowa na żywieckim Dworcu PKP rzeczywiście czynna jest od 05.05 do 16.35, każdego dnia w tygodniu. Nie tylko więc staje się to pewnym ograniczeniem dla turystów, ale i osób wracających w dni powszednie z pracy, w trochę późniejszych godzinach popołudnia. Na dworcu jest ustawiony automat do sprzedaży biletów, ale tylko Kolei Śląskich. Powyżej przywołano też możliwość zakupu biletu bezpośrednio w pociągu. Dobrze może jednak, by Kolejne Śląskie wzięły i powyższy głos pod uwagę.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę